Осіння феєрія

Щороку восени ми насолоджуємось теплими сонячними кольорами, відтінками зеленого, жовтого, червоного, якими переливаються міські клумби, сквери та алеї, парки та  садочки, ліси і поля. 2 жовтня 2015 року у приміщенні Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату відбулася виставка виставку  з природних матеріалів «Гарне та барвисте осені намисто». Активну участь у виставці взяли учні, батьки, вчителі. Виставку прикрашали лісові виноградні їжачки, гарбузова родина у різних шапочках, гроно винограду із лісових жолудів, коні з баклажанів, макет лісової школи з кущами та деревами, великі  гарбузові корзини осінніх гостинців, герої казок та мультфільмів! Дивлячись на роботи, виготовлені з природного матеріалу, стає теплішим погляд, з’являється усмішка, адже ці вироби постійно нагадують нам, який чудовий навколишній світ, запрошують озирнутись навколо і побачити вічне і прекрасне.

DSC_0017DSC_0022DSC_0028DSC_0043DSC_0085