Ви- світла промінь у житті дітей

В прекрасну пору року  святкують День працівників освіти. Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пламеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові нашим учителям. В народі кажуть, що письменник живе у своїх книжках, скульптор — у створених ним скульптурах, а вчитель — у думках і справах учнів. Тому кожна людина з почуттям вдячності згадує свою рідну школу, своїх духовних батьків — учителів — все своє життя. Адже в кожному прожитому дні у школі було щось неповторне, незабутнє, що лишає у кожній душі свій відбиток. 3 жовтня учні школи привітали вчителів, вихователів, вчителів-пенсіонерів, працівників школи-інтернату з цим прекрасним осіннім святом – Днем працівників освіти.

IMG_7741IMG_7748IMG_7762IMG_7777IMG_7783