Гурткова робота

ПЛАН  РОБОТИ  ГУРТКІВ

Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату I-III ступенів

імені  Є. П. Кочергіна на 2017-2018 н.р.

(естетичного циклу)

 

 

Дні тижня

 

Назва гуртка

 

Клас

 

Години праці

 

Керівники

Місце проведення
Понеділок Хореографічний ансамбль «Сонечко» Молодша група 13.20 — 14.05 Сватковська С.С. Актова зала
Хореографічний ансамбль «Радість» 2-Б

4-Б

5-6

ансамбль

14.00 – 15.00

15.00 – 16.00

16.00 – 17.00

17.00 – 18.30

Торяник О.В. ІІ поверх гуртожитку
Гурток вокалу 1-11 кл. 17.00- 19.00 Олешко О.О. Актова зала
Ансамбль музично-шумових інструментів Молодша група

4-А, 4-Б

13.30  —  14.30

 

Близнюк В.І. Муз. кімната
Гурток естрадної пісні 1-11 кл. 13.00- 15.00 Кащенко І.М. Актова зала
  Журналістика Збірна 11.00 -14.00 Глік О.М. Редакція шкільної газети «Інтер»
Вівторок

 

Хореографічний ансамбль «Сонечко» Молодша група 13.15 — 14.45 Сватковська С.С. Актова зала
Мовний гурток 3 13.25 — 13.55 Кібець С.І. 3 клас
Гурток вокалу 1-11 кл. 17.00 – 19.00 Олешко О.О. Муз. кімната
Ансамбль музично-шумових інструментів 4-А, 4-Б

6-А, 6-Б

Старша група

14.00 —  15.00

15.00 — 16.00

19.00 – 20.00

 

Близнюк В.І. Муз. кімната
  Гурток естрадної пісні 1-11 кл. 13.00 — 15.00 Кащенко І.М. Муз. кімната
  Журналістика Збірна 11.00 -15.00 Глік О.М. Редакція шк. газети «Інтер»
Середа

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Середа

Мовний гурток 1-Б 12.30 – 13.00 Кібець С.І. 1-Б клас
Мовний гурток 4-Б 13.25 – 13.55 Кібець С.І. 4-Б клас
Мовний гурток 4-А 15.15 – 15.45 Кібець С.І. 4-А клас
Хореографічний ансамбль «Сонечко» молодша група 13.15 – 14.45 Сватковська С.С. Актова зала
Хореографія 1-А

2-А

Старша група

13.00 –13.30

13.30 – 14.30

14.30 —  17.30

Пройдак Ю.В. ІІ поверх гуртожитку

 

 

 

Гурток вокалу 1-11 кл. 17.00 -19.00 Олешко О.О. Муз. кімната
Гурток естрадної пісні 1-11 кл. 13.00- 15.00 Кащенко І.М. Актова зала
Ансамбль музично-шумових інструментів 4-А, 4-Б

6-А, 6-Б

Старша група

14.00 —  15.00

15.00 — 16.00

19.00 – 20.00

 

Близнюк В.І. Муз. кімната
  Журналістика Збірна 11.00 -15.00 Глік О.М. Редакція шк. газети «Інтер»
Четвер Мовний гурток 1-А 12.30 – 13.00 Кібець С.І. 1-А клас
  Мовний гурток 2-А 13.25 – 13.55 Кібець С.І. 2-А клас
  Мовний гурток 2-Б 15.15 – 15.45 Кібець С.І. 2-Б клас
  Хореографічний ансамбль «Сонечко» Молодша група 13.15 — 15.00 Сватковська С.С. Актова зала
  Хореографічний ансамбль «Радість» 2-Б

4-Б

5-6

ансамбль

14.00 – 15.00

15.00 – 16.00

16.00 – 17.00

17.00 – 18.30

Торяник О.В. ІІ поверх гуртожитку
Гурток естрадної пісні 1-11 кл. 13.00- 15.00 Кащенко І.М. Актова зала
Гурток вокалу 1-11 кл. 17.00 -19.00 Олешко О.О. Муз. кімната
Ансамбль музично-шумових інструментів 4-А, 4-Б

6-А, 6-Б

14.00 —  15.00

15.00 — 16.00

Близнюк В.І. Муз. кімната
  Журналістика Збірна 11.00 -15.00 Глік О.М. Редакція шк. газети «Інтер»
П’ятниця Хореографічний ансамбль «Сонечко» Молодша група 13.15 – 14.45 Сватковська С.С. Актова зала
Ансамбль музично-шумових інструментів Молодша група

4-А, 4-Б

13.30  —  14.30

 

Близнюк В.І. Муз. кімната
Хореографія 1-А

2-А

Старша група

13.00 –13.30

13.30 – 14.30

14.30 —  17.30

Пройдак Ю.В. ІІ поверх гуртожитку
Гурток естрадної пісні 1-11 кл. 13.00- 14.0 Кащенко І.М. Актова зала
  Мовний гурток 1-Б 13.00 – 13.30 Кібець С.І. 3-А клас
  Мовний гурток Збірна 15.15 – 16.15 Тарасюк В.І. Фізичний кабінет
  Гурток вокалу Збірна 14.00 – 15.00 Олешко О.О. Муз.кімната
  Журналістика Збірна 11.00 -14.00 Глік О.М. Редакція шк. газети «Інтер»
 

Дні тижня

 

Назва гуртка

 

Клас

 

Години праці

 

Керівники

Місце проведення
Понеділок

 

 

Циркова студія збірна 15.00 -17.00 Черничка П.М. Спорт. зала
Секція «Східних єдиноборств» молодша

група

18.00 – 19.00 Кожушко С.О. Спорт. зала

 

Секція «Східних єдиноборств» старша група 19.00– 20.00 Кожушко С.О. Спорт. зала
Футбол

 

2 класи

 

14.15 – 15.15

 

Бутенко Ю.О. Стадіон

(спорзал)

Футбол

 

Молодша група

 

Старша група

14.30 – 15.00

 

 

15.00 – 16.00

 

Шийка В.М.

Стадіон

(спортзал)

Футбол

 

6-8 кл. 15.15 – 16.15

 

Іщенко О.В. Стадіон

(спортзал)

Фітнес Збірна 16.00 – 18.00 Бутенко Ю.О. Тренажерний зал
Вівторок Циркова студія збірна 17.00-19.00 Черничка П.М. Спорт. зала
Секція «Східних єдиноборств» молодша

група

18.00 – 19.00 Кожушко С.О. Спорт. зала
Секція «Східних єдиноборств» старша група 19.00– 20.00 Кожушко С.О. Спорт. зала
  Футбол

 

1 класи

 

14.15 – 15.15

 

Бутенко Ю.О. Стадіон

(спортзал)

  Футбол

 

6-8 кл. 15.15 – 16.15

 

Іщенко О.В. Стадіон

(спортзал)

  Фітнес Збірна 15.30 – 17.30 Бутенко Ю.О. Тренажерний зал
Середа Циркова студія збірна 15.00-17.00 Черничка П.М. Спорт. зала
Секція «Східних єдиноборств молодша

група

18.00 – 19.00 Кожушко С.О. Спорт. зала

 

Секція «Східних єдиноборств старша група 19.00– 20.00 Кожушко С.О. Спорт. зала
  Футбол 2 класи 14.15 – 15.15 Бутенко Ю.О. Стадіон

(спортзал)

  Футбол

 

6-8 кл. 15.15 – 16.15

 

Іщенко О.В. Стадіон

(спортзал)

  Фітнес Збірна 15.30 – 17.30 Бутенко Ю.О. Тренажерний зал
Четвер Футбол

 

Молодша група

 

Старша група

14.30 – 15.00

 

 

15.00 – 16.00

Шийка В.М. Стадіон

(спортзал)

  Циркова студія

 

збірна 17.00-19.00 Черничка П.М. Спорт. зала
  Секція східних єдиноборств молодша

група

18.00 – 19.00 Кожушко С.О. Спорт. зала
Секція східних єдиноборств старша група 19.00– 20.00 Кожушко С.О. Спорт. зала
  Фітнес Збірна 15.30 – 17.30 Бутенко Ю.О. Тренажерний зал
П’ятниця Циркова студія збірна 15.00 -17.00 Черничка П.М. Спорт. зала
Футбол

 

1 класи

 

14.15 – 15.15

 

Бутенко Ю.О. Стадіон

(спортзал)

Футбол

 

6-8 кл. 15.15 – 16.15

 

Іщенко О.В. Стадіон

(спортзал)

Секція східних єдиноборств молодша

група

18.00 – 19.00 Кожушко С.О. Спорт. зала
Секція східних єдиноборств старша група 19.00– 20.00 Кожушко С.О. Спорт. зала
  Фітнес Збірна 15.30 – 17.30 Бутенко Ю.О. Тренажерний зал