Навчальна робота

З 23 по 28 лютого 2015 року в Гадяцькій школі-інтернаті імені Є.П.Кочергіна проходив тиждень кафедри початкових класів. Головна мета – викликати інтерес у дітей до вивчення навчальних  предметів, нетрадиційні підходи до вивчення навчальних дисциплін, а також показати тісний зв’язок вивченого в школі з життям людини. Робота Тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини. Учителі показали свою майстерність під час проведення відкритих уроків та виховних заходів.

***

РОЗВИТОК МИСЛЕННЯ, ПІЗНАВАЛЬНА АКТИВНІСТЬ, ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ЗДІБНОСТІ
Головним завданням учителя сьогодні є зацікавлення учнів, надання можливості самостіно творити, а це приводить до захоплення предметом, а в подальшому до глибоких і свідомих знань.Така методика викладання будь-якого предмету шкільної програми у Гадяцькій спеціалізованій школі-інтернат І-ІІІ ст. ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради.
Цікавими і по-своєму улюбленими серед учнів є уроки інформатики. Комп’ютер — найпотужніше джерело розвитку не лише пізнавальної активності, а й інтелектуальних почуттів дитини – прагнення до знань, задоволення результатом своєї діяльності, розвиток критичного мислення. Основною ж метою навчання учнів інформатики є розвиток мислення, пізнавальної активності, інтелектуальних здібностей.
Сьогоднішній відкритий урок інформатики у 10-Б класі, проведений учителем Олександром Васильовичем Калібердою, на практиці показав позитивні результати: учні вміють самостійно опрацьовувати матеріал, знаходити необхідну інформацію, краще володіють практичним навичками роботи на ПК. Вони з великим задоволенням працювали за комп’ютерами по заданій темі «Робота з текстовими написами та графічними зображеннями під час створення презентацій». Учитель ознайомив учнів із поняттями дизайну слайду, стильового оформлення презентації, методами вставок графічних зображень, створенням текстових написів. Олександр Васильович зупинився на вмінні оцінювати і аналізувати інформацію. Старшокласники були активними і з задоволенням взяли участь в обговоренні правил створення презентації. А це у свою чергу стимулює учнів до вивчення предмета, розвиває їх самостійність та самодисципліну, вміння мислити творчо. 

ЦІКАВО, ЩО…
В українській школі інформатика з’явилась у старших класах, у 1985 році. Спочатку це був курс обсягом 100 годин, основна увага в межах якого приділялась алгоритмізації та програмуванню. У 1990 роках розпочалась тенденція скорочення вивчення програмування на інформатиці та відведення все більшої кількості годин на так званий курс користувача.
З 2013 року інформатику почали вивчати одночасно в 5 та 2 класі. Ці програми передбачають дещо ширше вивчення програмування. Із кожним роком програма вивчення інформатики удосконалюється і наповнюється новинками сучасності.

кабкаб1

БЕЗПЕЧНІ КАНІКУЛИ
Пора шкільних канікул – пора відпочинку. Щоб час відпочинку пройшов весело, корисно і пізнавально, школярам потрібно обов»язково дотримуватись правих техніки безпеки.
Традиційно, напередодні канікул у Гадяцькій спеціалізованій школі-інтернат І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради, з метою безпеки життєдіяльності учнів, проведено бесіду-інструктаж.
Бесіду підготувала і провела заступник директора з навчально-виховної роботи Валентина Миколаївна Парака. Під час бесіди Валентина Миколаївна нагадала основні правила безпечного поводження на канікулах: правила з попередження нещасних випадків, травмування, отруєння (правила дорожнього руху, пожежної безпеки, безпеки поводження з електроприладами, газом, незнайомими приладами, незнайомими людьми, грбами та незнайомими рослинами та ін.). Крім цього учням необхідно пам»ятати, що у разі виникнення небезпечної ситуації слід викликати екстренні служби за номерами «101» (пожежна), «102» (поліція), «103» (медична допомога) та «104» (газова служба). Валентина Миколаївна акцентувала, що канікули лише у школярів, а дорослі продовжують працювати, тому учням потрібно не забувати допомагати батькам, бабусям і дідусям по господарству.
На завершення бесіди, завуч школи побажала учням гарного відпочинку наголосивши, що головне їхнє завдання – зберегти своє здоров»я і життя.
Весняні канікули триватимуть із 27 березня по 3 квітня включно.
інст інст1 інст2

 МОВА – ЦЕ МОДНО, СТИЛЬНО, СУЧАСНО, КРАСИВО

У День української писемності та мови, учні 10-х класів Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів
імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради взяли участь у традиційному радіодиктанті національної єдності.
Цьогорічний, шістнадцятий, радіодиктант, який розпочався об 11.30 на Першому каналі радіо та телебачення, мав на меті об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова.

%d0%b4%d0%b8%d0%ba1%d0%b4%d0%b8%d0%ba%d1%82

Добавить комментарий